همکاری با هنرمندان


همکاری با هنرمندان

هنرمند عزیز به گالری بیندو خوش آمدید.

از آنجاییکه مانیز عضو کوچکی از خانواده بزرگ هنرمندانیم، با مسائل و مشکلات این قشر در ایران آشنا هستیم و سعی کردیم بستری را فراهم کنیم تا هنرمندان بتوانند در فضایی مطمئن و با رعایت قانون کپی رایت، آثار خود را به فروش برسانند.

شما می توانید در صورت تمایل و بر طبق قوانین و شرایط زیر در زمینه فروش آثار خود با بیندو همکاری داشته باشید:

شرایط همکاری

 • هنرمندان می توانند در زمینه فروش آثار خود در بخش های مختلف هنر ( به صورت محصول و یا فایل آثار ) با بیندو همکاری نمایند.
 • تمامی مراحل مربوط به عرضه و فروش آثار هنرمندان ( عکاسی و درج محصول، تولید محتوا، پردازش و ارسال آثار و ... ) بر عهده بیندو بوده و هنرمندان می بایست همکاری های لازم با مجموعه بیندو در جهت تولید عکس و محتوا را داشته باشند.
 • عکس های صنعتی و محتواهای تولید شده برای آثار و محصولات هنرمندان تحت کپی رایت و مالکیت فروشگاه بیندو بوده و هرگونه بهره برداری، استناد و استفاده تجاری از آنها حتی برای خود هنرمند ممنوع می باشد. بدیهی است در صورت نقض موارد فوق، بیندو ضمن قطع همکاری یک طرفه، موارد تخلف را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.
 • از آنجاییکه تمام تلاش بیندو در جهت حفظ قانون کپی رایت و حفظ ارزش جایگاه هنر و هنرمند می باشد، آثار هنرمندان می بایست اورجینال بوده و طرف قرارداد خالق و صاحب آن اثر باشد. در صورت اثبات هر نوع تخلف و دزدی آثار هنرمندان دیگر، بیندو سریعاً قرارداد همکاری را فسخ نموده و مراتب را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.
 • هزینه ارسال آثار از مکان هنرمندان و هزینه مرجوعی آثار ( در صورت اشکال فنی در اثر هنرمند ) به دفتر مرکزی بیندو بر عهده هنرمندان می باشد.
 • هنرمندانی که مایل هستند فایل اثر خود را برای تولید اکسسوری های دکوراسیون در اختیار بیندو قرار دهند، می بایست آثار هنری خود را در زمینه های مختلف ( خوشنویسی، نقاشی، طراحی، عکاسی، تصویرسازی و ... ) به صورت فایل با فرمت JPG و با رزولیشن 200dpi ارسال کنند. کارشناسان فنی بیندو به دقت آثار ارسالی را از لحاظ کیفیت هنری و فنی مورد ارزیابی قرار داده و در صورت تائید، آن اثر بر روی سایت به نمایش در خواهد آمد.
 • بیندو متعهد می شود تمام تلاش خود را در حفظ آثار هنرمندان به کار برده و تا زمان پایان همکاری، فایل ها به صورت امانت در آرشیو حفاظت شده مجموعه بایگانی گردد.
 • هنرمند موظف بوده در صورت فروش و عدم موجودی اثر خود، مراتب را سریعاً به اطلاع بیندو برساند. بدیهی است درصورت لغو سفارش به دلیل تأخیر در ارسال و یا عدم موجودی اثر به فروش رفته، هنرمند موظف به پرداخت 5% از مبلغ اثر خود به عنوان جریمه به مجموعه بیندو می باشد. در صورت عدم رعایت بند فوق، قرارداد به صورت یک طرفه فسخ خواهد شد.
 • تمامی آثار با عنوان و کپشن به همراه اسم هنرمند در سایت به نمایش در می آید.
 • این قرارداد در یک نسخه و به صورت فایل پی دی اف تهیه و تنظیم می گردد. پس از توافق طرفین، نسخه پی دی اف به همراه مهر و امضاء شرکت بیندو، به ایمیل هنرمند ارسال میگردد. هنرمند موظف است قرارداد را پرینت کرده و پس از امضاء آن برای آدرس ایمیل بیندو ارسال نماید.

قیمت گذاری آثار و نحوه پرداخت

 • قیمت آثار ( با احتساب هزینه اجناس مصرفی در تولید آن اثر ) توسط هنرمند مشخص و تعیین گردیده و بیندو هیچ دخل و تصرفی در قیمت گذاری آثار هنرمندان ندارد. در صورت تمایل هنرمندان می توانند برای قیت گذاری آثار خود، از مشاوره و راهنمایی کارشناسان فنی بیندو استفاده کنند.
 • مبلغ فروش آثار با کسر هزینه های تولید آن اثر ( محصولاتی که توسط مجموعه بیندو تولید شده اند ) و همچنین 20% کارمزد بابت هزینه های ثابت برای فروش هر اثر ( مالیات بر ارزش افزوده، بسته بندی، پردازش، ارسال آثار و ... ) محاسبه شده و الباقی به حساب بانکی هنرمندان واریز می گردد.
 • تسویه حساب با هنرمندان هفت روز پس از فروش آثار انجام خواهد شد. ( در صورتی که روز پرداخت مصادف با جمعه و یا تعطیلات رسمی باشد، روز کاری بعد مبالغ واریز خواهد شد. )
 • هنرمندان می بایست شماره حساب به همراه شماره شبا منطبق با نام خود را در اختیار فروشگاه بیندو قرار دهند. تسویه حساب های مالی صرفاً از طریق شماره حسابی که کد شبای آن به نام هنرمند است، انجام می گردد و بیندو از واریز وجوه به حساب های متفرقه که به نام صاحب اثر نباشد، معذور است.

خاتمه قرارداد همکاری

 • هر یک از طرفین قرارداد می توانند در هر زمان با اطلاع قبلی قرارداد همکاری را فسح نمایند.
 • بیندو در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده در این صفحه از طرف هنرمند، موارد تخلف را کتبی به ایشان اطلاع می دهد. در صورت عدم توجه و رفع موارد ذکر شده ظرف مدت 10 روز، بیندو قرارداد را یکطرفه فسخ می نماید.
 • مدت قرارداد همکاری با هنرمندان یکسال بوده که در پایان این مدت و در صورت توافق و رضایت طرفین، قرارداد به صورت اتوماتیک یکسال دیگر تمدید خواهد شد.
 • در صورت عدم تمایل هر یک از طرفین مبنی بر تمدید اتوماتیک قرارداد، مراتب می بایست یک هفته قبل به صورت کتبی به اطلاع طرف مقابل قرارداد برسد.

اگر تمایل به همکاری و فروش آثار خود در گالری بیندو را دارید، لطفاً فرم زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید.


 • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تاریخ تولد را بنویسید. تاریخ تولد را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ تولد معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1400/02/27
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آخرین مدرک تحصیلی را بنویسید. آخرین مدرک تحصیلی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
رشته تحصیلی و گرایش را بنویسید. رشته تحصیلی و گرایش را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
درباره من را بنویسید. درباره من را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
رشته تخصصی من در هنر را بنویسید. رشته تخصصی من در هنر را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...